TR
Enjeksiyon

Enjeksiyon

90 tondan 500 tona kadar çeşitli enjeksiyon makinelerimiz ile ürünlerimizi Krom kaplamaya en uygun şekilde üretiyoruz.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda 2 farklı yöntemle hizmet veriyoruz;

-Plastik Enjeksiyon kalıplarını, sektörün önde gelen kalıp üreticilerinden olan iş ortaklarımızla, tüm teknik detaylar üzerinde çalışıp, krom kaplamaya en uygun şekilde ürettiriyoruz.

-Müşterilerimiz, kendilerine ait olan enjeksiyon kalıplarını bize gönderir ve özel bir hammadde ile plastik enjeksiyon işlemlerini tamamlarız.

Enjeksiyon parkurumuzda 90 ton, 200 ton, 250 ton, 260 ton (2 adet) ve robotlu üretim kabiliyetine sahip 2 adet 500 tonluk, toplam 7 adet makinemiz bulunmaktadır.

Krom kaplamanın kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biri, plastik enjeksiyonu yapılmış olan malzemelerin, krom kaplamaya uygun olmasıdır. İşinde uzman ve tecrübeli teknik ekibimiz ile hızlı ve doğru aksiyon alabilme kabiliyetimiz, kalıpların dizayn aşamasından, ilk ürünün üretilmesi aşamasına kadar bizleri başarılı kılmaktadır.

DETAYLI
Krom Kaplama

Krom Kaplama

6 robot ve 90 banyo içeren tam otomatik üretim tesisimiz ile çeşitli boyutlardaki ürünlerimizi, Yarı-Parlak/Parlak/Mikroporoz ve Saten Nikel kaplama seçeneklerimizin yanı sıra, Krom +6 ve Krom +3 banyolarımız ile müşterilerimize çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Üretim tesisimizdeki, 6 robot ve 90 banyomuz, günlük 86.400 dm² kapasiteyle, tam otomatik olarak çalışmaktadır. Otomatik dozajlamalarımız, planlı bakımlarımızın hassaslığı, üretim süreci boyunca laboratuvarımızda yapılan kimyasal analizler sayesinde banyolarımızın derişimlerinin sabit tutulması sağlanıp, en yüksek kalitede krom kaplamalı ürünler üretebilmekteyiz.

Özellikle Otomotiv sektöründeki parçalar için en değerli kaplama türü olan Krom +3 kaplama sayesinde, hem daha çevreci hem de yüksek korozyona daha dayanıklı parçalar üretebiliyoruz.

DETAYLI
Lojistik

Lojistik

FIFO prensibi sayesinde (Kimyasallarda ise FEFO) , ürünlerimizin depoda uygun şekilde stoklanmasından, müşterilerimiz için ihtiyaç duyulan malzemenin doğru zamanda doğru yerde olmasına kadar tüm süreçleri en verimli şekilde yönetebiliyoruz. Sektörün önde gelen lojistik firmalarıyla yaptığımız yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığında, ürünlerimize uygun araçlar, anlık sevkiyat takibi ve zamanında teslimatlarla başarıyı yakalıyoruz.

DETAYLI
Kalite

Kalite

Ulusal ve uluslararası kalite yönetim sistemi standartlarına uygun olarak, uzman ekiplerimizin eğitimlerinden, yüksek kalitede ürettiğimiz ürünlerimize, ürünlerin tüm kalite testlerinden, çevre ve İSG sorumluluklarımıza kadar, tüm bu süreçlerin bilincinde olup, konularında uzman olan ekibimizle birlikte en iyisini hedeflemekteyiz.

DETAYLI
Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Her proje başlangıcında, projeye atanan yöneticilerimiz süreç/kalite/maliyet unsurlarına göre en verimli ve en hızlı şekilde, projelerin detaylandırılmasını, projelerin hayata geçirilmesini ve müşteri gereksinimlerinin en üst seviyede karşılanmasını sağlamaktadır.

DETAYLI